Sofa Babet pikowana

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 40 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

4 400,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Proste
  • Gięte
  • oparcie pikowane
  • oparcie gładkie
  • Pikowane
  • Nie pikowane

- +

 
Opis

Pikowana sofa Babet może być tapicerowana miękkim aksamitem lub tkaniną z przeplotem o zdecydowanej fakturze. Ten model posiada pikowane oparcie w stylu angielskich mebli stylowych. 

W innym wariancie sofa może posiadać zestaw poduszek. Klasyczne zaokrąglane boki w stylu angielskim mogą zostać wykończone metalowymi pinezkami w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym. Boki mogą być wykonane na gładko lub pikowane tak jak oparcie.

Siedzisko może zostać wykonane jako pojedyncza długa poduszka, bądź dzielone na dwie lub trzy osobne poduchy. Zastosowane sprężyny faliste w połączeniu z ultra wygodnym wsadem z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej dają komfort użytkowania i jednocześnie gwarancję długiej żywotności siedzisk. Średniej wysokości drewniane nóżki mogą być proste lub gięte, a ich kolor możesz wybrać z kilku dostępnych wariantów wybarwienia drewna.

Sofa Babet będzie komfortowym i wygodnym centrum twojego salonu, pokoju dziennego lub gabinetu. Gdziekolwiek zechcesz ją ustawić jesteśmy pewni, że będzie spełniać twoje oczekiwania. Zapewniamy wysoką jakość użytych komponentów i materiałów oraz precyzję wykonania.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość90 cm
Głębokość100 cm
TapicerkaMateriał
Innegłębokość siedziska przy sofie z poduszkami 46 cm głębokość siedziska z pikowanym oparciem około 69cm
Wariantdługość 195 cm, szerokość siedziska 145 cm
Wariantdługość 215 cm, szerokość siedziska 165 cm
Wariantdługość 235 cm, szerokość siedziska 185 cm
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez
nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą
wysyłki na terenie Polski.

Sofa 250 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0