Sofa Chesterfield Milady

Nowy produkt

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 600,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Funkcja spania
  • Bez f.spania

- +

 
Opis

Sofa czteroosobowa Chesterfield Milady z charakterystycznymi klasycznymi bokami i wykończonym pikowanym oparciem to classic wśród chesterfieldów. Sofa może zostać wzbogacona o funkcję spania w systemie wózkowym lub belgijskim. Zapewnia nam to, co w dzisiejszym czasach najważniejsze, ładny wygląd i funkcjonalność. Konwencjonalnie ukształtowane boki i wyprofilowanie pleców dostarczą nam niezwykłego relaksu. Miękki, aksamitny w dotyku plusz dodaje jej przytulności i elegancji. Ponadczasowy chesterfield to ozdoba każdego domu, mieszkania, biura, hotelu, pubu, baru czy pensjonatu.

Kanapa Chesterfield Milady osobowa należy do luksusowej linii Soft, która może być rozszerzona o szereg personalizacji, zwiększających miękkość, sprężystość i wytrzymałość mebli; są to m.in. silikonowe wypełnienie oparcia, wzbogacenie siedziska o sprężyny bonellowe i/lub topy silikonowe, dołączenie kryształków swarovskiego lub zamienników zamiast guzików.

Nasze meble chesterfield charakteryzują się wyjątkową szykownością, uzyskaną na podwalinach tradycyjnego stylu angielskiego, niezwykle głębokiego pikowania i wygodnego siedziska.

Meble wyłącznie produkowane są ręcznie w Polsce z jak najwyżej klasy materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców. Każdy z wzorów powstaje wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta z dostosowaniem się do jego potrzeb. Dzięki temu każdy nasz klient ma osobisty model chesterfielda wykonany wg naszego wzoru. Bazując na naszym doświadczeniu, chętnie służymy radą.

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin, pluszu, wzorów i skór.
Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
W przypadku tapicerki skórzanej prosimy o kontakt.
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE


 
Więcej informacji
Sofa 4 osobowadługość 250 cm, głębokość 90 cm, wysokość 80 cm, w. siedziska 44 cm
Sofa 3 osobowadługość 210 cm, głębokość 90 cm, wysokość 80 cm, w. siedziska 44 cm
Sofa 2,5 osobowadługość 180 cm, głębokość 90 cm, wysokość 80 cm, w. siedziska 44 cm
Sofa 2 osobowadługość 160 cm, głębokość 90 cm, wysokość 80 cm, w. siedziska 44 cm
Foteldługość 110 cm, głębokość 90 cm, wysokość 80 cm, w. siedziska 44 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 4 osobowa 400 zł
Sofa 3 osobowa 350 zł
Sofa 2 osobowa 300 zł
Fotel 80 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0