Sofa Uszak Dolly

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 660,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Klasyczna elegancka sofa Uszak Dolly wykonana jest w stylu angielskim i posiada charakterystyczne wysokie oparcie z zaokrąglonymi bokami oraz wysokie stylowe gięte nóżki. Sofa Dolly wykonana jest na bazie stelaża drewnianego, pianki tapicerskiej a siedzisko dodatkowo wzbogacone jest o sprężyny faliste. Sofa Dolly wykonywana jest przez Polskiego producenta z możliwością indywidualnego wyboru tapicerki oraz koloru drewnianych nóżek. Nóżki mogą być proste lub gięte w stylu Ludwik.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
TapicerkaMateriał
PodstawaNóżki drewniane bukowe
Sofa 3 osobowaszerokość całkowita 214 cm, wysokość całkowita 110 cm, głębokość całkowita 93 cm, szerokość siedziska 180 cm, głębokość siedziska 53 cm, wysokość siedziska 47 cm, wysokość oparcia 72 cm,
Sofa 2 osobowaszerokość całkowita 154 cm, wysokość całkowita 110 cm, głębokość całkowita 93 cm, szerokość siedziska 120 cm, głębokość siedziska 53 cm, wysokość oparcia 72 cm, wysokość siedziska 47 cm,
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 2 osobowa 100  zł

Sofa 3 osobowa 150  zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0