Sofa Babet XL

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Czas realizacji: 40 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

5 000,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Proste
  • Gięte

- +

 
Opis

Szykowna sofa Babet XL może być tapicerowana miękkim aksamitem lub tkaniną z przeplotem o zdecydowanej fakturze. Ten model posiada gładko tapicerowane oparcie o lekko zaokrąglonej linii. Zastosowane poduszki oparcia zmniejszają głębokość sofy przez co zwiększają komfort siedzenia. W innym wariancie sofa może posiadać zamiast zestawu poduszek pikowane oparcie. Klasyczne zaokrąglane boki w stylu angielskim mogą zostać wykończone metalowymi pinezkami w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym.

Siedzisko może zostać wykonane jako pojedyncza długa poduszka, bądź dzielone na dwie lub trzy osobne poduchy. Zastosowane sprężyny faliste w połączeniu z ultra wygodnym wsadem z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej dają komfort użytkowania i jednocześnie gwarancję długiej żywotności siedzisk. Średniej wysokości  drewniane nóżki mogą być proste lub gięte, a ich kolor możesz wybrać z kilku dostępnych wariantów wybarwienia drewna.

Elegancka sofa Babet będzie komfortowym i wygodnym centrum twojego salonu, pokoju dziennego lub gabinetu. Gdziekolwiek zechcesz ją ustawić jesteśmy pewni, że będzie spełniać twoje oczekiwania. Zapewniamy wysoką jakość użytych komponentów i materiałów oraz precyzję wykonania.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość90 cm
Długość235 cm, dł. siedziska 185 cm
Głębokość100 cm, gł. siedziska 46 cm
TapicerkaMateriał
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 300 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0