Fotel Welurowy Babet Styl

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Czas realizacji: 40 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

1 900,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Proste
  • Gięte
  • Pikowane
  • Nie pikowane

- +

 
Opis

Fotel Babet Styl może być tapicerowana miękkim aksamitem lub tkaniną z przeplotem o zdecydowanej fakturze. Ten model może posiadać pikowane lub gładkie oparcie z luźną poduszką.
Klasyczne zaokrąglane boki w stylu angielskim mogą zostać wykończone metalowymi pinezkami w kolorze złotym, srebrnym lub czarnym. Boki mogą być wykonane na gładko lub pikowane tak jak oparcie.
Zastosowane sprężyny faliste w połączeniu z ultra wygodnym wsadem z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej dają komfort użytkowania i jednocześnie gwarancję długiej żywotności siedzisk. Średniej wysokości drewniane nóżki mogą być proste lub gięte, a ich kolor możesz wybrać z kilku dostępnych wariantów wybarwienia drewna.

Fotel Babet Styl będzie komfortowym i wygodnym elementem twojego salonu, pokoju dziennego lub gabinetu. Zapewniamy wysoką jakość użytych komponentów i materiałów oraz precyzję wykonania.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość90 cm
Długość111 cm, szerokość siedziska 61 cm
Głębokość100 cm, głębokość siedziska z poduszkami 46 cm
TapicerkaMateriał
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez
nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą
wysyłki na terenie Polski.

Fotel 100 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0