Komplet Dalia

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodnie od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

5 105,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Komplet Dalia składa się z sofy dwuosobowej oraz fotela z podnóżkiem. Charakterystyczne dla mebli Dalia jest nietuzinkowy kształt i delikatne opływowe lekko zaokrąglone linie, które nadają mu nieco kobiecy wygląd. Podnóżek dodaje do kompletu wymiar relaksu tworząc zestaw nie tylko stylowy ale i komfortowy. Charakterystyczna sylwetka wywodzi się ze stylu angielskiego gdzie fotele z wysokim oparciem określane jako uszaki były klasyką rezydencji i domów angielskich. Niewielkie podnóżki z tapicerowanym siedziskami umocowane na wysokich drewnianych nóżkach to także elementem, który był i jest w dalszym ciągu nie tylko wspaniałym uzupełnieniem wizualnym samego fotela ale nadaje mu funkcję wypoczynkową. Komplet Dalia to także doskonała jakość wykonania i zastosowanych materiałów. Stylowy komplet Dalia wykonany jest na bazie stelaża drewnianego, pianki tapicerskiej a siedzisko dodatkowo wzbogacone jest o sprężyny faliste i bonelle. Ten zestaw mebli wykonywany jest na zamówienie przez Polskiego producenta z możliwością indywidualnego wyboru tapicerki oraz koloru drewnianych nóżek. Istnieje także możliwość wyboru kształtu nóżek prostych lub stylowych (giętych w stylu ludwik).

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
TapicerkaMateriał
PodstawaNóżki drewniane bukowe
InnePODNÓŻEK: szerokość 52x52 cm wysokość 41 cm wysokość nóżek 14 cm
Sofa 2 osobowaszerokość całkowita 136 cm wysokość całkowita 101 cm głębokość całkowita 85 cm szerokość siedziska 110 cm głębokość siedziska 53 cm wysokość oparcia 64 cm
Fotelszerokość całkowita 74 cm wysokość całkowita 101 cm głębokość całkowita 84 cm szerokość siedziska 65/47 cm głębokość siedziska 53 cm wysokość oparcia 64 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Fotel 30 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0