Komplet mebli Chesterfield England

Nowy produkt

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 6 - 8 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

7 100,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Funkcja spania
  • Bez f.spania

- +

 
Opis

Meble Chesterfield England należą do klasycznej linii mebli pikowanych z możliwością indywidualnego doboru rodzaju tapicerki oraz szeregiem wielu wariantów personalizacji zwiększających komfort oraz trwałość mebli. Siedziska mogą być wzbogacone o zastosowanie sprężyn bonelowych i wkład sylikonowy poprawiający miękkość i sprężystość. Istnieje także możliwość zastosowania wsadów ze sprężynami  bonelowymi w dodatkowych otoczkach materiałowych, które stosuje się także np. w materacach łóżkowych a dzięki osłonką sprężyny są ciche i jeszcze bardziej komfortowe. Kolejnym wariantem może być zastąpienie tapicerowanych guzików szklanymi kryształowymi guzikami swarovskiego, które ładnie się mienią i odbijają światło nadając sofie i fotelom charakter glamour.    

Meble w stylu Chesterfield to ponadczasowy i elegancki styl, który charakteryzuje się głębokim pikowaniem oparć z zastosowaniem tapicerowanych guzików oraz szerokimi zaokrąglonymi bokami często wykończonymi ozdobnymi pinezkami. Elitarny i rozpoznawalny styl mebli Chesterfield od przełomu XIX i XX jest kojarzony z luksusem Angielskich rezydencji oraz klubów dla dżentelmenów. Ponad czasowa forma i kunszt  wykonania jest nieodzownym elementem wszystkich wzorów jakie zaliczamy do grona mebli Chesterfield. Obecnie meble zyskują na zastosowaniu nowoczesnych materiałów tapicerskich, które coraz częściej zastępują tradycyjne i pierwotne pokrycie skórą naturalną. Ponieważ połączenie nowoczesnych materiałów o ciekawych fakturach i wielu niebanalnych kolorach z klasyczną formą mebla daje piękne i nieprzeciętne rezultaty, które pasują do każdego wnętrza wzbogacając je swoją szlachetną naturą w nowoczesnym wydaniu.

Meble produkowane są na zamówienie przez polskiego producenta dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian zarówno w wymiarze jak i tapicerce zgodnie z sugestią klienta.

Prezentowany zestaw składa się z sofy 3 osobowej i dwóch foteli.
W sofie 3 os. (od wymiaru 210cm ) może być zamontowana funkcja spania.

Sofa 3 os. (180cm)  funkcja spania 140cm x 190cm

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin, pluszu, wzorów i skór. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki. W przypadku tapicerki skórzanej prosimy o kontakt.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
Wysokość79 cm, wysokość siedziska 45 cm
Głębokość90 cm
InnePrzy funkcji spania wysokość + 2 cm
Sofa 4 osobowa245 cm
Sofa 3 osobowa200 cm ( 210 cm przy funkcji spania)
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0