Komplet Aria

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia

Więcej szczegółów

5 580,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Komplet Aria składa się z sofy dwuosobowej oraz dwóch foteli z podnóżkiem. Meble Aria to elegancja, ponadczasowość i nieprzemijający styl oraz najwyższa jakość wykonania. Meble wykonane są na bazie stelaża drewnianego, pianki tapicerskiej a siedzisko dodatkowo wzbogacone jest o sprężyny faliste. Meble Aria wykonywane są na zamówienie przez Polskiego producenta z możliwością indywidualnego wyboru tapicerki oraz koloru drewnianych nóżek.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
TapicerkaMateriał
PodstawaNóżki drewniane bukowe
InnePODNÓŻEK: szerokość 52 cm, głębokość 52 cm, wysokość 45 cm,
Sofa 2 osobowaszerokość całkowita 134 cm, wysokość całkowita 95 cm, głębokość całkowita 82 cm, szerokość siedziska 113 cm, głębokość siedziska 54 cm, wysokość oparcia 58 cm,
Fotelszerokość całkowita 70 cm, wysokość całkowita 95 cm, głębokość całkowita 82 cm, szerokość siedziska 47 cm, głębokość siedziska 54 cm, wysokość oparcia 58 cm,
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Komplet 180 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948


30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0