Komplet Elton

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodnie od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

5 520,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Gustowny zestaw Elton składa się z sofy dwuosobowej oraz fotela z podnóżkiem.  Posiada charakterystyczne dla stylu angielskiego wysokie oparcie z bocznymi  dodatkowymi oparciami - uszami i delikatnymi wykończonymi na gładko lekko zaokrąglonymi bokami. Sofa, fotel i podnóżek wykonane są na bazie stelaża drewnianego, pianki tapicerskiej a siedzisko dodatkowo wzbogacone jest o sprężyny faliste. Zestaw Elton wykonywany jest na zamówienie przez Polskiego producenta z możliwością indywidualnego wyboru tapicerki oraz koloru drewnianych nóżek. Istnieje także możliwość wyboru kształtu nóżek prostych lub stylowych (giętych w stylu ludwik).

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
TapicerkaMateriał
PodstawaNóżki drewniane bukowe
InnePODNÓŻEK: szerokość 54 cm głębokość 54 cm wysokość 41 cm
Sofa 2 osobowaszerokość całkowita 143 cm wysokość całkowita 110 cm głębokość całkowita 87 cm szerokość siedziska 112 cm głębokość siedziska 51 cm wysokość oparcia 75 cm wysokość siedziska 46 cm
Fotelszerokość całkowita 81 cm wysokość całkowita 110 cm głębokość całkowita 87 cm szerokość siedziska 50 cm głębokość siedziska 51 cm wysokość oparcia 75 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Komplet 160 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0