Sofa Stylowa Ewa

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu.
Czas realizacji do 40 dni roboczych po potwierdzeniu dostępności.

Więcej szczegółów

4 300,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Efektowna sofa stylowa Ewa może być tapicerowana miękkim aksamitem lub tkaniną o zdecydowanej fakturze. Dzięki gładkiemu wykończeniu będzie również doskonale prezentować się w mieszanych materiałach gładkich i z wzorami. Lekko rozchylone boki o niekonwencjonalnej linii łączą się z linią oparcia, która wzbogacona jest zestawem miękkich poduszek. Poduszki nie tylko zmniejszają głębokość sofy przez co zwiększa się komfort siedzenia ale dają uczucie wygodnego  zapadania się i otulania.

Siedzisko może zostać wykonane jako pojedyncza długa poduszka, bądź dzielone na dwie lub trzy osobne poduchy.

Zastosowane sprężyny faliste w połączeniu z ultra wygodnym wsadem z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej dają komfort użytkowania i jednocześnie gwarancję długiej żywotności siedzisk. Średniej wysokości mocne drewniane nóżki są dodatkowo ozdobione toczeniem lub gięte, a ich kolor możesz wybrać z kilku dostępnych wariantów wybarwienia drewna.

Romantyczna stylowa sofa Ewa będzie motywem przewodnim twojego wnętrza. Gdziekolwiek zechcesz ją ustawić jesteśmy pewni, że będzie spełniać twoje oczekiwania.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.
Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.
Meble produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość75 cm
Głębokość94 cm
Sofa 4 osobowadługość 245 cm, dł. siedziska 194 cm
Sofa 3 osobowadługość 215 cm, dł. siedziska 164 cm
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 250 - 350 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0