Fotel Chesterfield Nestor Uszak

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 2 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 650,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Skóra MADRAS
  • Skóra VINTAGE / PULL-UP
  • Nóżki proste
  • Nóżki stylowe (gięte)

- +

 
Opis

Elegancki fotel Chesterfield Nestor Uszak to kwintesencja stylu chesterfield historycznego angielskiego. Ten model może się kojarzyć z otwartymi salonami w angielskich rezydencjach lub klimatem klubu dla dżentelmenów. Czy też chciałbyś poczuć komfort klasycznego fotela angielskiego? Jeśli jesteś miłośnikiem cygara i szklaneczki whisky to jesteśmy pewni że brakuje Ci do pełni szczęścia już tyko fotela z wysokim pikowanym oparciem.

Fotel może być wykonany w tapicerce ze skóry naturalnej lub w wersji bardziej nowoczesnej materiałowej. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki i rozmiaru.

Tapicerka może być wykonana ze skóry naturalnej lub materiałowej. Próbniki możesz zobaczyć w zakładce z Próbnikami  lub skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w doborze tapicerki. Próbki materiałów i skór wysyłamy listownie.
Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.

Meble  produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.

 
Więcej informacji
Wysokość110 cm
Szerokość80 cm
Głębokość80 cm
TapicerkaSkóra naturalna lub materiał.
PodstawaDrewno naturalne bukowe.
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Fotel 150 zł brutto

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0