Fotel Chesterfield Scotland kryształki

Nowy produkt

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 050,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Wyrafinowany fotel Chesterfield Scotland to kwintesencja stylu chesterfield historycznego angielskiego.

Fotel posiada dodatkowo wariant guzików szklanych w kształcie kryształków ze szlifem diamentowym, dzięki czemu pięknie odbijają światło. Kryształki dostępne w wymiarze 18mm, 20mm i 25 mm.

Ten model może się kojarzyć z otwartymi salonami w angielskich rezydencjach lub klimatem klubu dla dżentelmenów. Czy też chciałbyś poczuć komfort klasycznego fotela angielskiego? Jeśli jesteś miłośnikiem cygara i szklaneczki whisky to jesteśmy pewni że brakuje Ci do pełni szczęścia już tyko fotela Scotland.

Fotel może być wykonany w tapicerce ze skóry naturalnej lub w wersji bardziej nowoczesnej materiałowej. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki i rozmiaru.

Tapicerka może być wykonana ze skóry naturalnej lub materiałowej. Próbniki możesz zobaczyć w zakładce z Próbnikami  lub skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w doborze tapicerki. Próbki materiałów i skór wysyłamy listownie.
Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.

Meble  produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad.

 
Więcej informacji
Wysokość110 cm
Szerokość80 cm
Głębokość80 cm
TapicerkaMateriał
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Fotel  150 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0