Fotel Chesterfield Artur Uszak

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 40 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

2 080,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Proste
  • Gięte
  • Podłokietnik z szatozą
  • Podłokietnik z guzikiem

- +

 
Opis

Fotel Chesterfield Artur Uszak posiada klasyczny kształt, który nawiązuje do stylistyki foteli typu uszak czyli takich, których wyższe oparcie zakończone jest dodatkowymi bocznymi oparciami często połączonymi z podłokietnikami. Doskonałe parametry fotela i idealnie umiejscowione podłokietniki w połączeniu z wygodnym lekko odchylonym oparciem powodują, że jest to wyjątkowo komfortowy fotel. Ponadczasowa i nieprzemijająca stylistyka mebli chesterfield z pikowanym oparciem, odnajdzie się zarówno we wnętrzach klasycznych, eklektycznych a także będzie wyrazistym elementem w tych bardziej nowoczesnych. Fotel Artur wykonany jest na bazie stelaża drewnianego i wysokoelastycznej pianki tapicerskiej.Fronty podłokietników fotela mogą być wykonane z szatozą lub pojedynczym guzikiem po środku.

Fotel wykonywany jest przez Polskiego producenta z możliwością indywidualnego wyboru tapicerki oraz koloru drewnianych nóżek.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki" Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Fotel wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.


Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki i poszczególnych wariantów wykończenia
PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
Wysokość107 cm, wys. siedziska 46 cm
Szerokość80 cm, szer. siedziska 57 cm
Głębokość85 cm
TapicerkaMateriał
PodstawaNóżki drewno bukowe
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Fotel 120 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0