Fotel The Island Rope Bazar Bizar

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu
Czas realizacji: od 5 dni roboczych do 4 tygodni.

Więcej szczegółów

2 760,00 zł

- +

 
Opis

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w naszym pięknym fotelu Island Rope. Otwarte tkane oparcie i siedzisko wykonane są z białej bawełnianej liny. Stelaż fotela to lite naturalne drewno Tekowe. Ten szeroki fotel wprowadzi naturalny i tropikalny klimat do Twojego wnętrza. Produkt wykonywany ręcznie z wysokiej jakości komponentów.  Naturalne jasne kolory i surowe drewno to klasyczne rozwiązania dla zadaszonego tarasu, patio lub wewnętrznej części wypoczynkowej. Stwórz sielankową atmosferę w stylu scandii boho i poczuj klimat niepowtarzalnego stylu.

Niesymetryczność zastosowanych elementów jest celowa i ma podkreślać naturalny charakter drewna. Produkt jest nie powtarzalny a pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami z tego samego modelu mogą występować różnice nadające mu jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

Teak to tropikalne drzewo liściaste występujące w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej, które pozyskujemy z zarośli na dnie lasów deszczowych. Teak ma wysoką zawartość oleju ochronnego, dzięki czemu może przetrwać całe życie. Może wytrzymać nawet ekstremalne temperatury i wilgoć. To piękny naturalny materiał, który można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (zadaszony).

 
Więcej informacji
Wysokość75 cm
Długość70 cm
Głębokość80 cm
TapicerkaBawełna
PodstawaDrewno Tekowe
 
Transport

Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.
Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności.

W przypadku płatności przelewem na konto 300 zł brutto

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0