Fotel The Island Jute Bazar Bizar

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu.
Czas realizacji: od 5 dni roboczych do 4 tygodni.

Więcej szczegółów

2 880,00 zł

- +

 
Opis

Szeroki fotel Island Jute posiada otwarte siedzisko i oparcie wykonane z plecionych naturalnych włókien trawy morskiej. Stelaż fotela wykonany jest z litego drewna tekowego. Ten wyjątkowy fotel wprowadzi naturalny i tropikalny klimat do Twojego wnętrza. Meble z serii Island są niepowtarzalne i mimo, iż na pierwszy rzut oka wyglądają na surowe ich zaokrąglone krawędzie i wykorzystanie naturalnych kształtów i kolorystyki zastosowanych materiałów, daje im wyrafinowanie i przytulność. Dzięki nim możesz osiągnąć efekt sielankowego wnętrza w stylu scandii boho. Niesymetryczność zastosowanych elementów jest celowa i ma podkreślać naturalny charakter drewna. Produkt jest nie powtarzalny a pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami z tego samego modelu mogą występować różnice nadające mu jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

Teak to tropikalne drzewo liściaste występujące w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej, które pozyskujemy z zarośli na dnie lasów deszczowych. Teak ma wysoką zawartość oleju ochronnego, dzięki czemu może przetrwać całe życie. Może wytrzymać nawet ekstremalne temperatury i wilgoć. To piękny, naturalny materiał, który można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (tylko zadaszone przestrzenie).

Trawa morska żyje w wodach przybrzeżnych większości kontynentów. Trawa morska jest wyjątkowa, ponieważ jest jedyną rośliną kwitnącą, która może żyć pod wodą. Suszona trawa morska tworzy piękne meble. Meble z trawy morskiej są tkane ręcznie, podczas gdy rośliny są jeszcze zielone. Ponieważ trawa morska wysycha, meble stracą zielony kolor, staną się jędrne i gotowe do użytku.

 
Więcej informacji
Wysokość80 cm
Długość70 cm
Głębokość86 cm
PodstawaDrewno Tekowe
MateriałWłókno naturalne Juta, trawa morska
 
Transport

Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.
Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności.

W przypadku płatności przelewem na konto 80 zł brutto

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0