Archiwum miesięczne: January 2020 znajduje się 2 wpisów.

Narożnik Pikowany Praga W Stylu Modern Classic

Wysłany dnia: sty 16, 2020 | Autor: Meblisto | Kategorie: Meble, Style

Połączenie nowoczesnej bryły z ozdobnymi stylowymi głębokimi pikowaniami na zakładkę to nasza najnowsza propozycja dla chcących połączyć klasyczną elegancję z nowoczesną formą mebla. Narożnik Praga wpisuje się idealnie w styl Modern Classic, ale nie tylko, bo  przy odpowiednio dobranym materiale tapicerki może doskonale wpasować się we wnętrza nowoczesne utrzymane w minimalistycznym wystroju lub wręcz odwrotnie stanowić centrum przesyconego przepychem i dodatkami wnętrza w stylu Modern Glam, Hamptons i wielu innych.

Więcej

Lustro Pawie Oko efektowny kolor w dodatkach

Wysłany dnia: sty 16, 2020 | Autor: Meblisto | Kategorie: Meble

Czemu to lustro nam się podoba, co jest w nim takie szczególne ?  A więc dominujący ascetyzm kolorystyczny przyzwyczaił nas do unikania wielu kolorów, a to lustro jest wyjątkowe.  Umieszczone w ramie szkiełka w różnych kolorach już same w sobie przełamują monotonię koloru. Dodatkowo 
oddziały wuje na nie oświetlenie, które jeszcze bardziej czyni je zmiennym i kolorystycznie bogatym w refleksy i kolory. Jeżeli potrzebujesz ożywić wnętrze kolorem i chcesz, by twoje ściany zdobiła niezwykła dekoracja w postaci lustra nie zastanawiaj się dłużej. To wyjątkowe lustro napełni każde wnętrze odrobiną blasku i pięknych kolorów od pomarańczu przez błękity, czerwienie aż do szlachetnych fioletów i szkarłatów.

Więcej

Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
Porównaj 0