Stół Industrial Recesja

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 - 5 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 620,00 zł

  • Sosna
  • Dąb
  • 160 cm x 80 cm
  • 200 cm x 90 cm
  • 240 cm x 90 cm
  • 300 cm x 100 cm

- +

 
Opis

Aranżacja wnętrz w klimacie loftu wymaga zastosowania mebli funkcjonalnych o minimalistycznych poprzemysłowych formach i wykonanych z naturalnych surowych materiałów. Masywne elementy ze stali i betonu w połączeniu z drewnem w naturalnej czy wręcz postarzanej formie to kwintesencja loftowego charakteru. W mieszkaniach urządzonych w stylu loft liczą się przede wszystkim; otwarta duża przestrzeń, fabryczny industrialny klimat oraz nieszablonowe i indywidualne podejście. Takie są też meble, które możemy zaliczać do stylu industrialnego nieszablonowe, funkcjonalne i nawiązujące do historii fabryk, zakładów przemysłowych, manufaktur i tym podobnych przejawów ludzkiej działalności. Stół Industrial Recesja to właśnie idealny przykład mebla o fabrycznym surowym i wyjątkowo niepowtarzalnym charakterze. Żeliwna odlewana podstawa ma ciekawy i niepowtarzalny kształt pozwalający na zastosowanie bardzo dużego a właściwie długiego blatu z drewna o surowej strukturze desek. Nie trudno wyobrazić sobie że takie stoły były kiedyś czymś powszechnym w małych i wielkich fabrykach  czy zakładach produkcyjnych. Dziś są wyjątkowe i oryginalne przez co wnoszą do współczesnych wnętrz odrobinę historii i awangardowych rozwiązań.   

Blat wykonywany jest z drewna sosnowego lub dębowego. Istnieje możliwość zmiany wymiaru lub zastosowania innego rodzaju blatu lub sposobu wykończenia jego krawędzi na przykład okucie listwą metalową. Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta.

Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każdy wykonany stół jest unikatowy i oryginalny.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
WysokośćPodstawy minimum 73 cm + grubość blatu
PodstawaOdlew żeliwny
InneIstnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze (wycena indywidualna)
MateriałBlat drewno naturalne sosnowe lub dębowe
Wymiary:160 cm x 80 cm, 200 cm x 90 cm, 240 cm x 90 cm, 300 cm x 100 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0