Stół Industrial Pop Art

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 - 5 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 280,00 zł

  • Sosna
  • Dąb
  • 160 cm x 80 cm
  • 200 cm x 90 cm
  • 240 cm x 90 cm
  • 300 cm x 100 cm

- +

 
Opis

Surowe, industrialne wnętrza dawnych fabryk , manufaktur i warsztatów adaptowane w unikalne i  stylowe przestrzenie mieszkalne wymagały zastosowania niebanalnych twórczych rozwiązań aranżacji wnętrz i umieszczanych w nich mebli. Styl w którym przeszłość splata się z teraźniejszością przywędrował do Europy z Ameryki i w dużej mierze zawdzięczamy mu nowe spojrzenie na obiekty poprzemysłowe i autentyzm starej architektury przemysłowej. Obecnie bardzo często i chętnie nawiązujemy w aranżacji mieszkań do mebli i dekoracji które zaliczane są do stylu loft lub industrial ponieważ są to bardzo często przedmioty nietypowe indywidualne i ponadczasowe. Mimo surowych materiałów z których są wykonywane  posiadają ciekawą formę przez co przyciągają uwagę.

Taki właśnie jest prezentowany stół Industrial Pop Art który posiada naturalny drewniany blat umiejscowiony na mocnej stalowej podstawie w kształcie dwóch liter X. Prezentowany wariant ma podstawę malowaną na intensywny turkusowy kolor ale może być pomalowana na inne kolory według ustaleń. Taki stół to wspaniały centralny punkt jadalni lub dużej kuchni.

Blat wykonywany jest z drewna sosnowego lub dębowego. Istnieje możliwość zmiany wymiaru lub zastosowania innego rodzaju blatu lub  sposobu wykończenia jego krawędzi na przykład okucie listwą metalową. Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta.

Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każdy wykonany stół jest unikatowy i oryginalny.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
PodstawaStal
InneIstnieje możliwość wykonania stołu w innym wymiarze (wycena indywidualna)
MateriałBlat drewno naturalne sosnowe lub dębowe
Wymiary:160 cm x 80 cm, 200 cm x 90 cm, 240 cm x 90 cm, 300 cm x 100 cm
 
TRANSPORT

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0