Stolik Barowy Gili Bazar Bizar

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu.
Czas realizacji: od 5 dni roboczych do 4 tygodni.

Więcej szczegółów

1 200,00 zł

- +

 
Opis

Stolik Barowy Gili Bazar Bizar wykonywany ręcznie z rzemieślniczą precyzją. Stworzony po to by nadać twojemu wnętrzu neoetniczny charakter.
Wysoki stolik barowy będzie idealny do kącika przy barze lub w strefie relaksu. Blat stolika jest niesymetryczny i tworzy go gruby plaster litego drewna. Natomiast podstawa to kilka średniej grubości elementów, które przeplatają się ze sobą.

Stolik wykonany jest z drewna Tekowego oraz tropikalnego drzewa deszczowego Suar. Meble Suar to właściwy wybór dla osób, które kochają naturalne i niepowtarzalne elementy. Suar nie jest cięty na potrzeby produkcji naszych mebli, jest zbierany z ściółek leśnych.

Ten wysoki i niezbyt szeroki stolik z naturalnego drewna to prawdziwe rękodzieło niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Każdy produkt jest odrobinę inny z uwagi na kształt użytych naturalnych materiałów. Dopuszczalne są niewielkie różnice w wymiarze i kolorze.

Boho to popularne podejście do aranżacji wnętrz, które łączy eklektyczną aktywność trendów vintage i nowoczesną z lokalną kulturą i motywami. Zapożycza z Indii, Maroka i Europy Wschodniej i zawiera elementy kultur plemiennych, chłopskich i współczesnych. Jest to styl bardzo inspirowany wolnością, który podkreśla radość, spontaniczność i twórczość. Jest to zabawne podejście do projektowania wnętrz, które wymaga kapryśności, eksperymentowania i
weryfikacji.

Stolik w stylu boho to nowoczesny współczesny trend we wnętrzach.

 
Więcej informacji
Wysokość103 cm
Długość60 cm
Głębokość60 cm
MateriałDrewno Suar, drewno tekowe
 
Transport

Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.
Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności.

W przypadku płatności przelewem na konto 80 zł brutto

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0