Stolik Boczny Gili Bazar Bizar

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu.
Czas realizacji: od 5 dni roboczych do 4 tygodni.

Więcej szczegółów

1 080,00 zł

- +

 
Opis

Stolik boczny Gili Bazar Bizar na wielu nogach ma piękny, organiczny kształt, dzięki czemu jest bardzo dekoracyjnym elementem, który pasuje do każdego pomieszczenia w domu. Atrakcyjny również jako uroczy stolik nocny w stylu Hippie i bohemy. Ten naturalny, pełen charakteru styl boho nigdy nam się nie znudzi. Stolik wykonany z litego drewna Tekowego oraz tropikalnego drewna Suar.

Teak to tropikalne drzewo liściaste występujące w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej, które pozyskujemy z zarośli na dnie lasów deszczowych. Teak ma wysoką zawartość oleju ochronnego, dzięki czemu może przetrwać całe życie. Może wytrzymać nawet ekstremalne temperatury i wilgoć. To piękny, naturalny materiał, który można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz (tylko zadaszone przestrzenie)

Suar pochodzi z dużego tropikalnego drzewa deszczowego Suar. Meble Suar to właściwy wybór dla osób, które kochają naturalne i niepowtarzalne elementy. Suar nie jest cięty na potrzeby produkcji naszych mebli, jest zbierany z ściółek leśnych.

 
Więcej informacji
Wysokość75 cm
Długość60 cm
Głębokość60 cm
MateriałDrewno Suar, drewno Tekowe
 
Transport

Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.
Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności.

W przypadku płatności przelewem na konto 80 zł brutto

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0