Sofa Mexico Loft 3 osobowa

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 24 dni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

5 000,00 zł

  • Materiał dedykowany
  • Inny materiał (dopłata - wycena indywidualna)
  • Old metal
  • czarny

- +

 
Opis

Podstawę trzyosobowej sofy Mexico Loft stanowi metalowy industrialny retro stelaż, który może być wykonany w wersji Old metal lub wybarwiony na kolor czarny. Siedziska sofy są tapicerowane i posiadają poziome przeszycia nadając jej wyjątkowego charakteru. Prosta ale niebanalna forma wzbogaci i podkreśli indywidualizm każdej przestrzeni a zwłaszcza wnętrza w stylu loft i nowoczesnym.

Do mebli z serii Mexico loft dedykujemy tapicerkę ze skóry wykonanej w innowacyjnej technologii dual strength dzięki czemu nabiera ona dodatkowej wytrzymałości co zapobiega jej pękaniu i kruszeniu a ponadto nie barwi ubrań jest bardziej sprężysta i miła w dotyku. Stosowana przez nas tapicerka nie wymaga konserwacji i jest znacznie odporniejsza na czynniki fizyczne i chemiczne oraz promienie UV i ścieranie.

Sofa Mexico Loft może być wykonany w innym rodzaju tapicerki materiałowej po indywidualnym uzgodnieniu.

Sofa Loft trzyosobowa to indywidualizm kształtu i solidność wykonania oraz jakość zastosowanych materiałów. Sofa prezentuje się ładnie w pojedynkę bądź w zestawie z sofą dwuosobowa lub fotelem tworząc komplet salonowy lub biurowy.

Meble produkowane w Polsce. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.
Próbki materiałów i skór wysyłamy nieodpłatnie listownie.

 
Więcej informacji
Wysokość78 cm, wysokość oparcia 40 cm
Szerokość181 cm
Głębokość81 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 160 zł paleta

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0