Sofa Chesterfield Opera 3

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

4 000,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Funkcja spania
  • Bez f.spania
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Sofa pikowana Chesterfield Opera 3 z wyjątkowym wklęsłym oparciem przyciąga uwagę niebanalną formą zaokrąglonych oparć.  Stylowe oparcia są bardzo głęboko pikowane co jeszcze bardziej podkreśla wszystkie właściwości materiału z którego jest wykonywana.
Meble w stylu Chesterfield to ponadczasowy i elegancki styl, który charakteryzuje się głębokim pikowaniem oparć z zastosowaniem tapicerowanych guzików oraz szerokimi zaokrąglonymi bokami często wykończonymi ozdobnymi pinezkami.

Sofa ma możliwość rozbudowania o funkcję spania w systemie belgijskim ( metalowy stelaż z drewnianymi elastycznymi listewkami oraz materacem piankowym).

W sofie (od wymiaru 190cm ) może być zamontowana funkcja spania.
Sofa 2 os. (190cm)  funkcja spania 120cm x 190cm.
Sofa 3 os. ( 235cm) i sofa 4 os. ( 280  cm) funkcja spania 140cm x 190cm.
Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

Wygodne poduszki siedziska wykonane są z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej typu HR oraz mogą być rozbudowane o sprężyny faliste lub bonele. Siedzisko może zostać wykonane jako pojedyncza długa poduszka, bądź dzielone na dwie lub trzy osobne poduchy. Oparcie i boki sofy są głęboko pikowane i wykończone tapicerowanym guzikiem lub w wariancie dodatkowym szklanymi kryształkami.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.
Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.
Meble produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość90 cm
Głębokość90 cm
Sofa 4 osobowa280 cm
Sofa 3 osobowa235 cm
Sofa 2 osobowa190 cm
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 4 osobowa 350 zł
Sofa 3 osobowa 300 zł
Sofa 2 osobowa 250 zł
Fotel 100 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0