Pikowana Sofa Chesterfield Uszak London z funkcją spania

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

4 500,00 zł

  • Funkcja spania
  • Bez f.spania
  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Pikowana Sofa Chesterfield Uszak London z funkcją spania wykonana jest w stylu angielskim i posiada charakterystyczne wysokie oparcie z bocznymi uszami i delikatnymi wykończonymi na gładko lekko zaokrąglonymi bokami. Pikowana sofa uszak ze spaniem to idealny pomysł do codziennego komfortowego wypoczynku oraz okazyjnego przenocowania gości.

Sofa wykonywana jest na bazie stolarki drewnianej co sprawia, że jej mocna konstrukcja współgra ze szlachetnym kształtem. Sofa wykonywana jest ręcznie z doskonałej jakości materiałów tkanin i welwetów.  Oparcie pikowane jest głęboko z zastosowaniem guzików tapicerowanych lub guzików kryształowych po indywidualnych ustaleniach.
Siedziska wykonywane są w trzech wariantach: pojedyncza poducha, podwójne i potrójne poduszki. Do produkcji siedzisk użyte są wysoko elastyczne pianki tapicerskie typu HR o średniej gęstości.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.

Meble produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

Ozdobne poduszki wałeczki 2 sztuki gratis.

 
Więcej informacji
Wysokość107 cm
Głębokość80 cm, gł. siedziska 54 cm
InneGłębokość całkowita sofy po rozłożeniu f/spania ok. 230 cm szerokość materaca przy sofie 140 cm - 83 cm szerokość materaca przy sofie 170 cm - 113 cm szerokość materaca przy sofie 190 cm - 133 cm
Sofa 3 osobowadługość 190 cm, dł. siedziska 160 cm
Sofa 2,5 osobowadługość 170 cm, dł. siedziska 140 cm
Sofa 2 osobowadługość 140 cm, dł. siedziska 110 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 200-350 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0