Pikowana Sofa Chesterfield Uszak London

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

4 500,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Tak
  • Nie
  • Proste
  • Gięte

- +

 
Opis

Pikowana Sofa Chesterfield Uszak London wykonana jest w stylu angielskim i posiada charakterystyczne wysokie oparcie z bocznymi uszami i delikatnymi wykończonymi na gładko lekko zaokrąglonymi bokami.

Sofa wykonywana jest na bazie stolarki drewnianej co sprawia, że jej mocna konstrukcja współgra ze szlachetnym kształtem. Sofa wykonywana jest ręcznie z doskonałej jakości materiałów tkanin i welwetów.  Oparcie pikowane jest głęboko z zastosowaniem guzików tapicerowanych lub guzików kryształowych po indywidualnych ustaleniach.
Siedziska wykonywane są w trzech wariantach: pojedyncza poducha, podwójne i potrójne poduszki. Do produkcji siedzisk użyte są wysoko elastyczne pianki tapicerskie typu HR o średniej gęstości.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.


PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.

Meble produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość107 cm
Głębokośćcałkowita 80 cm, siedziska 54 cm
Sofa 3 osobowadługość 190 cm, dł. siedziska 160 cm
Sofa 2,5 osobowadługość 170 cm, dł. siedziska 140 cm
Sofa 2 osobowadługość 140 cm, dł. siedziska 110 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 200 - 350 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0