Stołek industrial Form

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 - 5 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

445,00 zł

  • Sosna
  • Dąb

- +

 
Opis

Niski stołek barowy industrial Form posiada okrągłe obrotowe drewniane siedzisko i metalową podstawę.

Styl Industrial narodził się w USA w latach 50-tych i związany był z panującą wówczas recesją oraz potrzebą zagospodarowania opustoszałych fabryk i terenów poprzemysłowych. Potrzeba aranżacji dużych otwartych przestrzeni w których dominował brak podziału na strefy oraz surowość wykończenia wpłynęła na zastosowane w nich meble i materiały z których były wykonywane. Wiele poprzemysłowych elementów było zostawianych na wierzchu lub wręcz eksponowanych i zestawianych z meblami nawiązującymi do historii danego miejsca lub specjalnie celowo postarzanymi.

Siedzisko wykonane jest z drewna sosnowego lub dębowego.

Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta. Produkt wykonywany przez Polskiego producenta. Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każdy wykonany stołek jest unikatowy i oryginalny.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
PodstawaStalowa
InneSiedzisko drewno naturalne
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0