Narożnik Chesterfield Brytania

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Przybliżony czas realizacji: 4 - 8 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

13 800,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Skóra MADRAS
  • Skóra VINTAGE / PULL-UP
  • podwójny pik
  • pojedyńczy pik
  • gładko
  • przeszycia pionowe

- +

 
Opis

Meble w stylu Chesterfield to ponadczasowy i elegancki styl, który charakteryzuje się głębokim pikowaniem oparć z zastosowaniem tapicerowanych guzików oraz szerokimi zaokrąglonymi bokami często wykończonymi ozdobnymi pinezkami. Rozpoznawalny styl mebli Chesterfield od przełomu XIX i XX jest kojarzony z luksusem Angielskich rezydencji oraz klubów dla dżentelmenów. Ponad czasowa forma i kunszt jest nieodzownym elementem wszystkich wzorów jakie zaliczamy do grona mebli Chesterfield. Obecnie meble zyskują na zastosowaniu nowoczesnych materiałów tapicerskich, które coraz częściej zastępują tradycyjne i pierwotne pokrycie skórą naturalną. Ponieważ połączenie nowoczesnych materiałów o ciekawych fakturach z klasyczną formą mebla daje piękne i niebanalne rezultaty, które pasują do każdego wnętrza wzbogacając je swoją szlachetną naturą w nowoczesnym wydaniu.

Narożnik Chesterfield Brytania posiada konwencjonalną rozpoznawalną formę, wzorcowo ukształtowane podłokietniki oraz głęboko pikowane oparcie. Reprezentatywna sylwetka na tle innych mebli wzbogaci aranżację w eleganckim salonie, szykownym pubie, barze czy designerskiej poczekalni.

Narożnik tapicerowany włoską skórą naturalną madras, dostępne inne kolory skór lub zamiennie w niższej cenie eko-skór, tkanin oraz pluszu.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki i rozmiaru.

Narożniki wykonywane są w kilku wariantach pod względem wymiaru. Tapicerka może być wykonana ze skóry naturalnej lub materiałowej. Próbniki możesz zobaczyć w zakładce z Próbnikami lub skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w doborze tapicerki. Próbki materiałów i skór wysyłamy listownie.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne.

Meble  produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy komponentów i materiałów, sprawdzonych tkanin, pluszu i skór naturalnych. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców.
Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad.

 
Więcej informacji
Wysokość80 cm
Głębokość90 cm
TapicerkaSkóra naturalna lub materiał.
InneIstnieje możliwość wykonania narożnika w innym wymiarze.
Wariant260 cm x 260 cm
Wariant260 cm x 220 cm
Wariant260 cm x 170 cm
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty
transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo
zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Narożnik 400 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0