Narożnik New York XL

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Zapytaj o dostępność produktu.
Czas realizacji do 40 dni roboczych po potwierdzeniu dostępności.

Więcej szczegółów

8 400,00 zł

  • 300 cm x 220 cm
  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard

- +

 
Opis

Narożnik New York XL w stylu modern design wykonywany jest na bazie stolarki drewnianej i tapicerowany materiałem wybranym indywidualnie według życzenia klienta.

Elegancka prosta forma mebla w harmonijny sposób łączy się z wyciętymi minimalistycznymi bokami płynnie przechodzącymi w siedzisko. Poduszki będące oparciem zapewniają miękkie i komfortowe podparcie dla pleców.Duże poduszki siedziska z charakterystycznym wycięciem wykonane są z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej o średniej gęstości przez co siedziska są optymalnie wygodne i nie są podatne na odkształcanie się.

Narożnik w wariancie podstawowym ma wymiar: 300 cm x 220 cm

Istnieje możliwość wykonania w wymiarze 220 cm x 220 cm i 260 cm x 220 cm lub innym (wycena indywidualna).

Narożnik produkowany jest przez Polskiego producenta z wysokiej jakości materiałów i precyzyjnym wykończeniem każdego szczegółu. Ten klasyczny model wykonany jest na zamówienie i dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oprócz wyboru tapicerki, możesz dopasować kolor i kształt nóżek oraz wariant ozdobnych pinezek.
Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki". Wybierz rodzaj  i kolor tkaniny z zakładki próbniki  i zapisz w formularzu w zakładce uwagi do zamówienia lub skontaktuj się z nami a wyślemy do Ciebie próbki materiałów w podanej kolorystyce listownie.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla.

Narożnik wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonana zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
Wysokość90 cm
Długość300 cm x 200 cm
Głębokość94 cm
TapicerkaMateriał
InneIstnieje możliwość wykonania w innym wymiarze.
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Narożnik 350  zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0