Narożnik Chesterfield Mediolan New

Nowy produkt

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 8 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

6 400,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Funkcja spania
  • Bez f.spania
  • pianka
  • pianka + bonel + top z włókien silikonowych
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Narożnik Chesterfield Mediolan New to piękna klasyczna forma której niewątpliwą zaletą jest możliwość narożnej aranżacji przestrzeni. Dzięki czemu oszczędzamy miejsce oraz zyskujemy dużą powierzchnię użytkową. Duże meble takie jak narożniki  nie zawsze są ładne. Często mimo swojej funkcjonalności brakuje im czegoś co je wyróżni a tym samym podkreśli i uczyni naszą przestrzeń wyjątkową.

Prezentowany model nawiązuje do mebli w stylu angielskim, których elementem rozpoznawczym są  głębokie pikowania oparć oraz bufiaste boki. Zastosowane ozdobniki są jednak harmonijne i nadają mu szyku wyróżniając jednocześnie od pospolitych minimalistycznych mebli, które wydają się wszystkie takie same.

W zależności od rodzaju tapicerki, która dobierana jest indywidualnie możemy dopasować narożnik do większości aranżacji.  Zastosowanie nowoczesnych miłych w dotyku materiałów o wielu fakturach i kolorach do wyboru umożliwia stworzenie wielu wariantów tego samego mebla.

Urządzając miejsce wypoczynku w salonie chcemy dobrze zagospodarować strefę komfortu dla siebie i rodziny ale równie istotne jest  nadanie jej wymiaru reprezentacyjnego,  to bowiem do salonu czyli głównej wspólnej przestrzeni naszego domu zapraszać będziemy gości . Istotne jest harmonijne połączenie wygody w użytkowaniu jak również pięknego wyglądu. 

Nasze meble chesterfield charakteryzują się wyjątkowym stylem i jakością wykonania na podwalinach tradycyjnego rzemiosła. Meble  produkowane są ręcznie w Polsce z wysokiej klasy materiałów, sprawdzonych tkanin oraz komponentów. Nie korzystamy z niesprawdzonych dostawców. Każdy z wzorów powstaje wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta z dostosowaniem się do jego potrzeb. Dzięki temu każdy nasz klient ma osobisty model chesterfielda wykonany wg naszego wzoru. Bazując na naszym doświadczeniu, chętnie służymy radą.

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin, pluszu, wzorów i skór.
Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki i rozmiaru. Narożnik możne zostać wyposażony w funkcję spania ( długość jednego z boków musi wynosić 260 cm). Dodatkowo istnieje opcja zastosowania guzików szklanych w kształcie kryształków.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla.

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad.

Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość79 cm
Długość240 cm x 220 cm
Głębokość90 cm
TapicerkaTapicerka wybierana jest indywidualnie.
Wymiary:Istnieje możliwość wykonania w innym wymiarze.
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty
transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo
zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Narożnik 350 - 400 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0