Narożnik Chesterfield Tulsa New

Nowy produkt

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 6 - 8  tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

7 050,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • pianka
  • pianka + bonel + top z włókien silikonowych
  • 240 cm x 220 cm

- +

 
Opis

Narożnik Chesterfield Tulsa New to piękna forma o rozłożystych bokach i głęboko pikowanych klasycznych oparciach. Narożny krztałt ułatwia zagospodarowanie przestrzeni zarówno we wnętrzach przestronnych jak i tych o ograniczonym miejscu. Dzięki  nieprefabrykowanemu sposobowi produkcji możemy dostosować wymiar do potrzeb naszych klientów. Narożnik może być prawo lub lewostronny do wyboru.

Kolejną zaletą tego modelu są komfortowe siedziska wykonane z wysokiej jakości pianek tapicerskich a za dodatkową dopłatą wzbogacone o sprężyny bonelowe i top z włókien silikonowych. Taki system wypełnienia siedzisk zapobiega ich odkształcaniu oraz wzmacnia ich elastyczność i wydłuża czas użytkowania.

Ozdobne toczone nogi mogą zostać wybarwione na kilka kolorów do wyboru. Istnieje także możliwość zmiany kształtu nóżek. 

Meble Chesterfield  produkowane są na zamówienie przez polskiego producenta dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian zarówno w wymiarze jak i tapicerce zgodnie z sugestią klienta. Narożnik może być wykonany także w tapicerce skórzanej.

Prezentowany na zdjęciach narożnik posiada wymiar 240 cm x 220 cm. Istnieje możliwość wykonania innego wymiaru po indywidualnej wycenie.  Ceny uzależnione są od wymiarów oraz wybranej tapicerki.

Dostępne opcje tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki" Wybierz rodzaj i kolor tkaniny z zakładki próbniki i zapisz w formularzu w zakładce uwagi do zamówienia lub skontaktuj się z nami a wyślemy do Ciebie próbki materiałów w podanej kolorystyce listownie. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Wyodrębniony odbiór koloru może nieco się różnic w zależności od oświetlenia oraz skali wielkości próbki do dużego obszaru tapicerki.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla.

Produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość80 cm
Długość240 cm x 220 cm
Głębokość90 cm
InneIstnieje możliwość wykonania w innym wymiarze.
MateriałTapicerka wybierana jest indywidualnie.
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Narożnik 400 - 450 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0