Łóżko Chesterfield Klasyk Materiał

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 900,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy (dopłata - wycena indywidualna)
  • Stelaż standardowy drewniany
  • Stelaż podnoszony metalowy
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Meble w stylu Chesterfield to ponadczasowy i elegancki styl, który charakteryzuje się głębokim pikowaniem oparć z zastosowaniem tapicerowanych guzików oraz szerokimi zaokrąglonymi bokami często wykończonymi ozdobnymi pinezkami. Rozpoznawalny styl mebli Chesterfield od przełomu XIX i XX jest kojarzony z luksusem Angielskich rezydencji oraz klubów dla dżentelmenów. Ponad czasowa forma i kunszt jest nieodzownym elementem wszystkich wzorów jakie zaliczamy do grona mebli Chesterfield. Obecnie meble zyskują na zastosowaniu nowoczesnych materiałów tapicerskich, które coraz częściej zastępują tradycyjne i pierwotne pokrycie skórą naturalną. Ponieważ połączenie nowoczesnych materiałów o ciekawych fakturach z klasyczną formą mebla daje piękne i niebanalne rezultaty, które pasują do każdego wnętrza wzbogacając je swoją szlachetną naturą w nowoczesnym wydaniu.

Łóżko Chesterfield Klasyk z tapicerowanym pikowanym zagłówkiem. Zagłówek może być wykonany w dowolnym wymiarze za dopłatą (wycena indywidualna).

Łóżko występuje w wielu wariantach pod wymiar materaca, poszczególne wymiary znajdują się w zakładce "więcej informacji".

Cena uzależniona jest od tapicerki dostępnej w kilku wariantach oraz dodatkowych opcji jakimi są podnoszony stelaż, pojemnik oraz kryształowe guziki.

Łóżko wykonywane jest na zamówienie istnieje możliwość zmiany wymiaru zagłówka po indywidualnych ustaleniach.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca.
Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki"

Bezpłatna wysyłka próbek tkanin i materiału. Poszczególne partie tapicerki mogą ilustrować niewielką rozbieżność w odcieniu. Ceny uzależnione są od wybranej tapicerki.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Dopiero po akceptacji z twojej strony zamówienie jest aktywne. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokośćskrzyni 30 cm
MateriałMateriał
Wymiary:Zagłówka wysokość 90 cm, szerokość + 20 cmIstnieje możliwość wykonania zagłówka w dowolnym wymiarze ( wycena indywidualna).
140 cm x 200 cmwymiar pod materac
160 cm x 200 cmwymiar pod materac
180 cm x 200 cmwymiar pod materac
200 cm x 200 cmwymiar pod materac
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Łóżko 200 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0