Szezlong Chesterfield Opera Styl

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 4-5 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 100,00 zł

  • Materiał standard
  • Materiał eksklusive
  • Materiał niestandardowy - dopłata (wycena indywidualna)
  • Lewostronny
  • Prawostronny
  • Tak
  • Nie

- +

 
Opis

Szezlong Chesterfield Opera Styl to klasyczna leżanka o komfortowym siedzisku i pojedynczym pikowanym boku zakończonym ozdobnym zawijasem. Leżanka w stylu angielskim wykonywana ręcznie z dbałością o detale.
Wiele wariantów materiałowej tapicerki nadają temu modelowi indywidualnego charakteru. Oparcie może być wykonane na gładko lub pikowane tapicerowanymi guzikami.

Poszczególne opcje zależą od Ciebie i tego jakiego mebla potrzebujesz. Ponadczasowy styl w połączeniu z nowoczesnymi pełnymi barw kolorami materiałów będzie znakomitym wyborem do salonu, gabinetu, sypialni.

Szezlong produkowany przez Polskiego producenta z wysokiej jakości materiałów i  precyzyjnym wykończeniem każdego szczegółu. Ten klasyczny model wykonany jest na zamówienie i dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oprócz wyboru tapicerki, możesz dopasować kolor i kształt nóżek oraz wariant ozdobnych pinezek.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki".

Wybierz rodzaj  i kolor tkaniny z zakładki próbniki  i zapisz w formularzu w zakładce uwagi do zamówienia lub skontaktuj się z nami a wyślemy do Ciebie próbki materiałów w podanej kolorystyce listownie.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla.
Szezlong wykonywany jest na indywidualne zamówienie, dlatego nie podlega zwrotowi jeżeli zostanie wykonany zgodnie z zamówieniem i jest wolny od wad. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość95 cm
Długość190 cm
Głębokość90 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu.

Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Szezlong 200 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0