Krzesło Industrial Kassel

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 tygodnie od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

1 150,00 zł

  • Sosna
  • Dąb

- +

 
Opis

Jeśli lubisz klimat loft lub urządzasz mieszkanie w stylu retro czy minimalistycznym to krzesło industrial Kassel będzie znakomitym rozwiązaniem. Stabilne, mocne krzesło ze stalową podstawą posiada obrotowe siedzisko z naturalnego drewna oraz profilowane oparcie. Kolejną zaletą tego modelu jest możliwość regulacji wysokości siedziska i oparcia oraz podparcie na stopy, które zapewnia stalowy wspornik podstawy. Krzesło nawiązuje do mocnych funkcjonalnych oraz trwałych warsztatowych wzorów i charakteryzuje się minimalistyczną formą a także surowością materiałów z jakich zostało wykonane. Unikalne krzesło będzie wspaniałym elementem retro zarówno w pojedynczej aranżacji jak również w komplecie i połączeniu ze stołem w tym samym stylu.

Styl Industrial narodził się w USA w latach 50-tych i związany był z panującą wówczas recesją oraz potrzebą zagospodarowania opustoszałych fabryk i terenów poprzemysłowych. Potrzeba aranżacji dużych otwartych przestrzeni w których dominował brak podziału na strefy oraz surowość wykończenia wpłynęła na zastosowane w nich meble i materiały z których były wykonywane. Wiele poprzemysłowych elementów było zostawianych na wierzchu lub wręcz eksponowanych i zestawianych z meblami nawiązującymi do historii danego miejsca lub specjalnie celowo postarzanymi.

Siedzisko i oparcie wykonane jest z drewna sosnowego lub dębowego. Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta. Produkt wykonywany przez Polskiego producenta.

Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każde wykonane krzesło jest unikatowe i oryginalne.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
PodstawaStalowa
InneSiedzisko drewno sosnowe lub dębowe
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0