Krzesło Industrial Fulda

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 tygodnie od momentu potwierdzenia

Więcej szczegółów

1 300,00 zł

  • Sosna
  • Dąb

- +

 
Opis

Jeśli lubisz klimat loft lub urządzasz mieszkanie w stylu retro czy minimalistycznym to krzesło industrial Fulda będzie znakomitym rozwiązaniem. Stabilne, mocne krzesło ze stalową podstawą posiada obrotowe siedzisko z naturalnego drewna oraz profilowane również drewniane oparcie. Kolejną zaletą tego modelu jest możliwość regulacji wysokości oraz podparcie na stopy, które zapewnia stalowa okrągła podstawa. Krzesło nawiązuje do mocnych funkcjonalnych oraz trwałych warsztatowych wzorów i charakteryzuje się minimalistyczną formą a także surowością materiałów z jakich zostało wykonane. Unikalne krzesło będzie wspaniałym elementem retro zarówno w pojedynczej aranżacji jak również w komplecie i połączeniu ze stołem w tym samym stylu.

Styl Industrial narodził się w USA w latach 50-tych i związany był z panującą wówczas recesją oraz potrzebą zagospodarowania opustoszałych fabryk i terenów poprzemysłowych. Potrzeba aranżacji dużych otwartych przestrzeni w których dominował brak podziału na strefy oraz surowość wykończenia wpłynęła na zastosowane w nich meble i materiały z których były wykonywane. Wiele poprzemysłowych elementów było zostawianych na wierzchu lub wręcz eksponowanych i zestawianych z meblami nawiązującymi do historii danego miejsca lub specjalnie celowo postarzanymi.

Siedzisko i oparcie wykonane jest z drewna sosnowego lub dębowego. Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta. Produkt wykonywany przez Polskiego producenta.

Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każde wykonane krzesło jest unikatowe i oryginalne.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
PodstawaStalowa
InneSiedzisko drewno sosnowe lub dębowe
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0