Komoda Szafka RTV Harmoni SKANDICA

Nowy produkt

PRODUKT DOSTĘPNY
Zapytaj o dostępność produktu
Przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

1 490,00 zł

- +

 
Opis

Komoda Szafka RTV Harmoni marki SKANDICA została wykonana w półmatowym kolorze białym oraz dekorze dębu. Obydwa kolory w zestawieniu ze złotymi nóżkami i uchwytami, komponują się w piękny mebel. Zastosowano złote dodatki o wysokim połysku co nadaje całości wyjątkowej elegancji.

Szafka HARMONI to praktyczny mebel, który ułatwia organizację sprzętu rtv oraz innych przedmiotów. Z prawej i lewej strony mebla znajdują się drzwiczki otwierane za pomocą systemu “push to open” za którymi znajduje się półka. W części środkowej zaprojektowano dwie szuflady. Mimo tego iż posiadają ozdobne uchwyty, to wszystkie otwierają się za pomocą systemu “push to open”. Szuflady posiadają także funkcję cichego domykania. Komoda została także wyposażona w odsłoniętą półkę na ozdobne przedmioty lub sprzęt elektroniczny.

Wszystkie okucia zastosowane w meblu są wysokiej jakości i gwarantują wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. Komoda Skandica HARMONI posiada wysokie nóżki (18 cm). Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowe utrzymanie porządku i umożliwia użycie robota sprzątającego.

Korpus + fronty: płyta meblowa biała (Pfleiderer U11027 VV); grubość 18 mm
Półki i ścianki wewnętrzne: płyta meblowa w kolorze dąb lancelot (Pfleiderer R20027RU)
Nóżki: metalowe; kolor złoty połysk; w kształcie stożka
Uchwyty do szuflad: kolor złoty; wpuszczane w płytę; średnica 40 mm
Otwieranie szuflad i drzwiczek: system Push to Open (szuflady nie posiadają uchwytów otwiera i zamyka się ja po naciśnięciu na front mebla) Prowadnice: niewidoczne.
Mebel wysyłamy w paczkach do szybkiego samodzielnego montażu.

Produkt wyprodukowany w Polsce.
Nowoczesne, modernistyczne wzornictwo.
Wysoka jakość wykonania.
Brak elementów montażowych na zewnętrznych powierzchniach.
Wymiary komody są podane w zakładce "więcej informacji".

 
Więcej informacji
Wysokość53 cm, wys. nóżek 18 cm
Długość160 cm
Głębokość45 cm
PodstawaMetal
InneDla podanych wyżej wymiarów mebli obowiązuje tolerancja +/- 2 cm.
MateriałKorpus + fronty: płyta meblowa biała (Pfleiderer U11027 VV); grubość 18 mm Półki i ścianki wewnętrzne: płyta meblowa w kolorze dąb lancelot (Pfleiderer R20027RU)
Wymiary:Szerokość półki otwartej: 38 cm Głębokość półki otwartej: 40,5 m Wysokość półki otwartej: 31,5 cm Szerokość półki za drzwiczkami: 37 cm
 
Transport

Mebel wysyłamy w paczkach do szybkiego samodzielnego montażu, za pośrednictwem firmy kurierskiej lub spedycyjnej. W paczkach znajduje się instrukcja montażu oraz okucia. Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.
Koszt transportu uzależniony jest od formy płatności.

FIRMA KURIERSKA - dostawa do pierwszych drzwi pod wskazany w zamówieniu adres / koszt transportu brutto na terenie Polski 150 zł / Płatność przelewem.

Firma kurierska DTS - transport wraz z wniesieniem mebla we wskazane w domu miejsce (niezależnie od piętra) / koszt transportu brutto na terenie Polski 180 zł / Płatność przelewem.

Przy płatności za pobraniem wysyłka tylko na palecie. Koszt transportu brutto na terenie Polski 260 zł

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0