Stołek barowy industrial Olaf

Nowy produkt

Przybliżony czas realizacji: 4 - 5 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

499,00 zł

  • Sosna
  • Dąb

- +

 
Opis

Stołek barowy industrial Olaf posiada okrągłe drewniane siedzisko i  metalową podstawę. Prostota formy oraz elementy metalowej podstawy z dużym kołkiem regulacji wysokości zaczerpnięte zostały ze starych fabryk i warsztatów rzemieślniczych. Te wysokie krzesła barowe posiadają wyjątkowy klimat stylu przemysłowego i duszę fabrycznych detali. Stołek barowy idealnie sprawdzi się w jadalni, salonie czy kuchni urządzonych w stylu loft będzie też wyjątkowym i funkcjonalnym elementem w przestrzeniach użyteczności publicznej takich jak kawiarnie, restauracje, bary.

Styl Industrial narodził się w USA w latach 50-tych i związany był z panującą wówczas recesją oraz potrzebą zagospodarowania opustoszałych fabryk i terenów poprzemysłowych. Potrzeba aranżacji dużych otwartych przestrzeni w których dominował brak podziału na strefy oraz surowość wykończenia wpłynęła na zastosowane w nich meble i materiały z których były wykonywane. Wiele poprzemysłowych elementów było zostawianych na wierzchu lub wręcz eksponowanych i zestawianych z meblami nawiązującymi do historii danego miejsca lub specjalnie celowo postarzanymi.

Siedzisko wykonane jest z drewna sosnowego lub dębowego. Zamówienie precyzowane jest indywidualnie z uwzględnieniem sugestii klienta. Produkt wykonywany przez Polskiego producenta.

Produkt wykonywany jest z surowców naturalnych dlatego prezentowane zdjęcia są poglądowe i mogą występować różnice związane z zamierzonymi przetarciami, nierównościami, szczelinami, usłojeniem, kolorystyką. Każde wykonane krzesło jest unikatowe i oryginalne.

PRODUKT NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

 
Więcej informacji
PodstawaStalowa rama z możliwością regulowania wysokości za pomocą kółka blokującego.
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Porównaj 0