Fotel Chesterfield Bajron

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE

Przybliżony czas realizacji: 2 - 6 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

3 350,00 zł

  • Skóra naturalna standard
  • Skóra naturalna eksklusive
  • Skóra naturalna niestandardowa - dopłata (wycena indywidualna)

- +

 
Opis

Meble w stylu Chesterfield to ponadczasowy i elegancki styl, który charakteryzuje się głębokim pikowaniem oparć z zastosowaniem tapicerowanych guzików i ozdobnych stalowych gwoździ. Rozpoznawalny styl mebli Chesterfield od przełomu XIX i XX jest kojarzony z luksusem Angielskich rezydencji oraz klubów dla dżentelmenów.

Sofy i fotele tego typu rozpowszechniły się na całym świecie w czasach kolonializmu Brytyjskiego dzięki ekspansji angielskich obywateli, którzy mieszkając w wielu odległych zakątkach świata nie porzucali przywiązania dla angielskiego wzornictwa i gdziekolwiek się znajdowali wyposażali swoje domy i gabinety w szlachetne meble w stylu Chesterfield. Meble te były kojarzone z tapicerką skórzaną ponieważ pierwotnie były one wykonywane wyłącznie w skórze naturalnej. Nawiązujemy do tej tradycji w fotelu Chesterfield Bajron, który oddaje w pełni piękno i solidność oraz jest klasycznym modelem wzornictwa w stylu Chesterfield.

Do wykonania fotela Chesterfield Bajron użyte zostały najwyższej jakości materiały jak drewno bez sękowe i skóra naturalna. Poduszki siedzisk mogą być wykonane z wysoko elastycznej pianki tapicerskiej lub boneli (sprężyny) i topu z gęsiego pierza. Meble produkowane są na zamówienie przez polskiego producenta dlatego istnieje możliwość wprowadzenia zmian zarówno w wymiarze jak i tapicerce zgodnie z sugestią klienta. Fotel pięknie prezentuje się jako pojedynczy element wystroju jak i w zestawie z sofą Chesterfield Bajron jako komplet wypoczynkowy.

Prezentowany na zdjęciach fotel został wykonany w skórze naturalnej niestandardowej typu Pull-Up woskowanej Dubaj, która ma tendencję do patynowania - zamierzonego starzenia się.

Próbki materiałów i skór wysyłamy nieodpłatnie listownie.

 
Więcej informacji
TapicerkaSkóra naturalna
Foteldługość 115 cm, głębokość 90 cm, wysokość 79 cm, wysokość siedziska 43 cm
 
TRANSPORT

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Sofa 4 osobowa 350 zł
Sofa 3 osobowa 250 zł
Sofa 2 osobowa 200 zł
Fotel 80 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt ze sklepem:
sklep@meblisto.pl
tel. 881 952 419, 734 423 948

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0