Fotel Okrągły Otomana

Nowy produkt

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE
Przybliżony czas realizacji: 40 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia.

Więcej szczegółów

4 100,00 zł

  • materiał standard
  • materiał eksklusive
  • materiał niestandard
  • Proste
  • Gięte
  • oparcie pikowane
  • oparcie gładkie

- +

 
Opis

Fotel Okrągły Otomana produkowany przez Polskiego producenta z wysokiej jakości materiałów i  precyzyjnym wykończeniem każdego szczegółu. Zaokrąglone pikowane oparcie nawiązuje do klasycznego stylu chesterfield. Delikatne wąskie boki stanowią dodatkową ozdobę podkreśloną wzorem z metalowych błyszczących pinezek. Ponadto ten model posiada wygodne siedzisko z szeroką poduszką. 

Ten wyjątkowo szykowny model wykonywany jest na zamówienie i dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oprócz wyboru tapicerki, możesz dopasować kolor i kształt nóżek oraz wariant ozdobnych pinezek. Pinezki mogą być nabijane na listwie lub pojedynczo.

Dostępne warianty tapicerki znajdują się w zakładce "próbniki" Wybierz rodzaj i kolor tkaniny z zakładki próbniki i zapisz w formularzu w zakładce uwagi do zamówienia lub skontaktuj się z nami a wyślemy do Ciebie próbki materiałów w podanej kolorystyce listownie.

Po złożeniu zamówienie skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji i potwierdzenia poszczególnych parametrów mebla. Gwarancja 2 lata.

 
Więcej informacji
Wysokość80 cm
Szerokość130 cm , szer. siedziska 95 cm
Głębokość105 cm, gł. siedziska 82 cm
TapicerkaMateriał
 
Transport

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem i potwierdzimy koszty transportu. Zamówienie jest przyjęte do realizacji dopiero gdy Państwo zaakceptują zaproponowane przez nas koszty związane z transportem.
Podane poniżej koszty transportu są orientacyjne i dotyczą wysyłki na terenie Polski.

Fotel  150 zł

W przypadku wysyłki więcej niż jednej sztuki koszt transportu wyceniany jest indywidualnie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Ostatnio wyświetlane

Porównaj 0