Sofa Chesterfield Opera wyjątkowa arystokracja wśród sof.

Wysłany dnia: lis 21, 2021 | Autor: Meblisto | Kategorie: Meble, Style

Pikowana sofa chesterfield z oparciem w formie fali w ciekawy sposób ubarwi Twoje wnętrze.

Sofa Chesterfield Opera wyjątkowa arystokracja wśród sof.

Pikowana sofa chesterfield w tym wydaniu na pewno będzie stanowić ozdobę w każdym wnętrzu. Ciekawie ukształtowane oparcie w formie fali oraz wygięte podłokietniki wprost zachęcają, aby wygodnie się na niej rozsiąść.

Sofa Chesterfield z oparciem w formie fali model Opera

Przepięknie wykończona głęboko pikowana sofa Chesterfield Opera z oparciem w formie fali z wysokimi, ciekawie toczonymi nogami lub giętymi w stylu Ludwika, tapicerowana w luksusowym pluszu stanowi kwintesencję angielskiego stylu chesterfield. Do sofy pikowanej możemy dodać sznytu glamour, zmieniając guziki tapicerowane w tej samej tkaninie na przepięknie błyszczące kryształki, guziki kryształowe. Konfiguracja sofy z fotelami chesterfield, leżankami czy pikowanymi pufami pozwala nam stworzyć unikatowy zestaw, w stylowy sposób uzupełniający aranżację naszego wnętrza.

Pikowana Sofa Chesterfield OperaPikowany Fotel Chesterfield Opera

Zestaw pikowanych mebli chesterfield: Sofa Chesterfield OperaFotel Chesterfield Opera

Czy sofę chesterfield łatwo się czyści?

W swojej ofercie posiadamy tkaniny, plusze, welury, velvety oraz inne materiały, które zostały wykonane w różnych technologiach, ułatwiających usuwanie plam. Cleanaboo, Easy Clean, Water Clean oraz inne technologie, w których wykonane są tkaniny, nie są nam obce. Skontaktuj się z nami, a chętnie bezpłatnie wyślemy do Ciebie próbki.

Czy kanapa chesterfield nadaje się do każdego wnętrza?

Oczywiście, nasze kanapy chesterfield mogą być wykonane w dowolnym materiale oraz kolorze, dzięki czemu możesz dopasować ich wygląd oraz charakter do własnego wnętrza. Z chęcią pomożemy przy doborze tapicerki, zarówno w kolorystyce, jak i opiszemy właściwości poszczególnych tkanin.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
Porównaj 0