Komoda rustykalna - akacja, mango czy.. recykling?

Wysłany dnia: paź 28, 2021 | Autor: Meblisto | Kategorie: Meble

Pozbawiony bałaganu dom zaczyna się od przemyślanego przechowywania rzeczy, dlatego warto zainwestować w solidną komodę rustykalną.

Komoda rustykalna - akacja, mango czy.. recykling?

Pozbawiony bałaganu dom zaczyna się od przemyślanego przechowywania rzeczy, dlatego warto zainwestować w solidną komodę rustykalną. Komoda rustykalna jest jednocześnie stylowa i przestronna, niezależnie od tego, czy urządzasz sypialnię, salon, jadalnię czy przedpokój.

Komody rustykalne w naturalnych odcieniach

Drewniana komoda rustykalna wykonana z drewna mango czy akacjowego, jedynie polakierowana dla zachowania jakości idealnie nadaje się do wnętrz, które urządzone są w kolorach ziemi. Właśnie w takich wnętrzach czujemy się najbardziej komfortowo, a nasze oczy i dusze mogą odpocząć. Ciekawe tłoczenia w drewnie nadają komodom rustykalnym indywidualnego wykończenia.

Komoda rustykalna z drewna mango VULCANO

Komoda rustykalna z drewna mango VULCANO

Wzornictwo w komodach rustykalnych

Fronty komody rustykalnej mogą być ozdobione wielokolorowymi wzorami. Zazwyczaj kolorystyka tych wzorów jest również naturalna, stylizowana na kultowe polskie wzornictwo z lat 70-tych.
Komody rustykalne bazują przede wszystkim na naturalnych fakturach drewna, inspiracji przyrodą oraz ornamentyce mandali, reliefów czy ażurowych wzorów.

Komoda Rustykalna z motywem przyrodniczym Scorpion

Komoda Rustykalna z motywem przyrodniczym Scorpion

Ręcznie robiona komoda rustykalna

Komoda rustykalna, w zależności od modelu, może być wykonana ręcznie, dlatego mogą na niej wystąpić naturalne odchylenia od wzorów czy kolorów. Dzięki ręcznej rzemieślniczej pracy otrzymujemy jednostkowy produkt.

Komoda z recyklingu czyli komoda rustykalna z odzysku

W swojej ofercie posiadamy również komody rustykalne, wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu. Połączenie różnego rodzaju drewna w wielu kolorach tworzy oryginalną mozaikę, wyróżniając tego typu komodę wśród innych mebli. Komoda z recyklingu nie tylko nada ciekawego wydźwięku do naszego wnętrza, również wesprzemy tym naszą planetę, ale przede wszystkim będziemy posiadali unikatowy produkt.

Komoda z recyklingu w stylu rustykalnym Jakarta 125 cm

Komoda z recyklingu w stylu rustykalnym Jakarta 125 cm

Komoda rustykalna to połączenie ponadczasowych materiałów

Nowocześniejszym sznytem wśród materiałów do wykonania komody rustykalnej jest m.in. metal. Metalowa rama lub nogi czy uchwyty mają zazwyczaj minimalistyczny kształt, jednocześnie zwiększając trwałość komody.

Niezależnie od tego, czy wolisz tradycyjną komodę, czy nieco współczesne modele, zapoznaj się z naszymi komodami. Wysokiej jakości materiały w połączniu z drewnem akacji czy mango, dają gwarancję wspaniałej komody na lata.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
Porównaj 0