Fotel Pikowany Konsul

Wysłany dnia: sty 8, 2019 | Autor: Meblisto | Kategorie: Meble

Zobacz, jak pięknie może wyglądać prosta klasyczna forma w połączeniu z nowoczesnymi materiałami. Model Konsul to jeden z najczęściej wybieranych foteli w naszym sklepie, ale nie ma się co dziwić to jego doskonałe proporcje oraz ponadczasowy design sprawiają, że jest chętnie aranżowany w przestrzeniach domowych naszych klientów. Pasuje zarówno do pokoi dziennych, salonów, jak i zacisznych gabinetów. Odnajdzie się w sypialni, jak i przy kominku. Jest naprawdę wiele miejsc, w których możesz postawić ten fotel i cieszyć się jego komfortem.

Fotel Pikowany Konsul

To jeden z wyjątkowych wzorów stylowy i nowoczesny jednocześnie łączy w sobie nowe proste formy z pikowaniem i ozdobnością mebli stylowych. Fotel Konsul ma w sobie coś jeszcze, a mianowicie doskonałe proporcje, które sprawiają, że jest on tak komfortowy, jak i piękny. Bardzo często model ten był aranżowany w przestrzeniach w stylu new hampton, którego trendy mocno oddziałują na aktualne wzornictwo i architekturę wnętrz.

Jak stworzyć wnętrze z klasą? To wymaga odpowiedniego zestawienia prostoty z elegancją i takie właśnie są fotele Konsul.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
Porównaj 0