Polecamy wyjątkową lampę

Wysłany dnia: wrz 9, 2018 | Autor: Meblisto | Kategorie: Style

Jeden z naszych ulubionych modeli. Lampa ledowa Chic Botanic w widowiskowy sposób połączyła ze sobą naturalne, roślinne kształty, tworząc lampę, wręcz niezastąpioną w nowoczesnym wnętrzu. Połyskliwa struktura łączeń w kolorze miedzi jest efektowna i piękna w swojej prostocie.

Polecamy wyjątkową lampę

Lampa trochę przypomina drzewo, gałązki a na nich okrągłe delikatne listki, które niczym mimozy otulają źródła światła. A te tylko czekają by zabłysnąć mocą wielu ledowych diod. Powtarzalność niewielkich punkcików ma w sobie coś naturalnego. Organiczne kształty w połączeniu z nowoczesnymi materiałami są kontrastowe ale spójne. Przepiękny odcień miedziany lekko wchodzi w kolor różowego złota co bardzo nam się podoba i jest jednym z najnowszych trendów ostatnich lat.

Lampa Chic Botanic inspirowana jest projektem Bertjana Pot'a w biało-miedzianym kolorze ze stali nierdzewnej i polypropylenu zadowoli niejednego fana dobrego designu. Polecamy ten wyjątkowy model do sypialni, salonów i gdzie tylko przyjdzie wam fantazja ozdobić przestrzeń tym wyjątkowym oświetleniem.

Komentarze (0)

Brak komentarzy

Ostatnio wyświetlane

Brak produktów
Porównaj 0